Skip to content

ZABUDOWA KEMPINGOWA BUSKAMPER „ALBATROS”

Zabudowy „Albatros” to wygodne, bardzo dobrze doposażone kampery z osobną toaletą (wc, umywalnia i prysznic).Wszystkie zabudowy BusKamper wykonujemy w autach naszych klientów. Aby mieć BusKamper Albatros, należy dostarczyć samochód Renault TraficIII w wersji L2H2 , lub któryś z jego klonów – Opel Vivaro B, Fiat Talento lub Nissan NV 300. Może to być samochód nowy lub używany.

WERSJA „ALBATROS” POZWALA NA SWOBODNE STANIE I PRZEMIESZCZANIE SIĘ PO CAŁYM AUCIE.W TYLNEJ CZĘŚCI POSIADA ZAMYKANY PRZEDZIAŁ TOALETOWY. „ALBATROS” JEST KAMPEREM AUTONOMICZNYM . MOŻE FUNKCJONOWAĆ NIEZALEŻNIE OD KEMPINGÓW. JEST MAKSYMALNIE DOPOSAŻONY.POSIADA M.IN. WYDAJNY, DWU-PANELOWY SYSTEM FOTOWOLTAICZNY WRAZ Z ROZBUDOWANYM ENERGOBLOKIEM ORAZ ZINTEGROWANY UKŁAD GAZOWY LPG ZASILAJĄCY KUCHNIĘ, OGRZEWANIE POSTOJOWE ORAZ BOJLER CIEPŁEJ WODY.

 1. Wysoka zabudowa, w której można swobodnie stać i się przemieszczać, przeznaczona dla 2 osób.
 2. Duży , zamykany przedział toaletowy z dedykowanym brodzikiem wc, umywalnią i prysznicem.
 3. Dwa okna dachowe z moskitierą, dwa otwierane okna w części mieszkalnej , oraz dwa okna w toalecie.
 4. Rozbudowany zestaw meblowy z głębokimi szafkami i szufladami w części mieszkalnej i toaletowej.
 5. Duży przedział bagażowy nad całą kabiną kierowcy, oraz dedykowany przedział na krzesełka, stolik, daszek, maszty itd, w tylnej części auta także otwierany ze środka.
  Do wszystkich szafek jest wygodny dostęp od wewnątrz. To ważne. Nie trzeba odpinać rowerów z tylnej platformy, aby dostać się do przedziału „garażowego”.
 6. Wygodny, składany stół, przy którym mogą usiąść co najmniej 4 osoby.
 7. Ciche ogrzewanie postojowe z nawiewem i termostatem stopniujące moc grzania wraz z bojlerem gazowym ciepłej wody. Sterowanie również przez smartfon (BT).
 8. Dwupalnikowa kuchenka ze zlewozmywakiem wpuszczana w blat i zamykana szybami.
 9. Zintegrowany układ gazu LPG wraz z zbiornikiem, zasilający wszystkie urządzenia grzewcze. Odczyt poziomu gazu na panelu wyświetlacza BusKamper.
 10. Rozbudowany, wydajny system fotowoltaiczny zasilający auto w prąd. Odczyt również przez smartfon (BT).
 11. Mikroprocesorowy , automatyczny sterownik BusKamper 2.1 nowej generacji, kontrolujący i sterujący całą instalacją kampera. Na kolorowym ekranie wyświetlany jest również m.in. poziom gazu, poziom szarej wody, a także zegar oraz temperatura wewnętrzna i zewnętrzna.
 12. Lodówka kompresorowa ( tem. min. -16’C ) w zawsze dostępnej szufladzie. Podświetlana od wewnątrz, sterowanie lodówki również przez smartfon (BT).
 13. Rozbudowane energoblock Buskamper 12/230V z akumulatorem 120Ah.
 14. Wygodne dwuosobowe łóżko francuskie o długości 2m.
 15. Czysta woda 40 – 60l , szara woda 70 l + elektryczny spust szarej wody z wewnątrz auta.
 16. Dodatkowo m.in. : rejestrator z dwoma kamerami oraz dedykowana blokada antykradzieżowa kierownicy.
Back To Top